Oferty pracy

Personel Budowlany - Niemcy - Holandia

Dla naszego Polskiego klient firmy budowlanej które realizuje swoje projekty w Niemczech i Holandii Per poszukujemy pracowników do prac Ciesielsko - Betoniarskich

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropòw ,ścian, schodòw Praca na systemach szalunkowych :Peri, Doka ,Hunnebeck oraz szalunkach tradycyjnych

- przy produkcji i montażu prefrabrykatów
zbrojeniowych
Wymagania
doświadczenie w budownictwie najlepiej przy pracach betoniarskich
własny pas  ciesielski
na okres pierwszego miesiąca ubranie robocze
- aktualne badania wysokościowe
(Jeśli osoba nie posiada wysyłamy skierowanie na badania w miejscu zamieszkania i zwracamy koszty
Konto walutowe
Ważny dowód osobisty
2 Pracownicy z własną działalność
Kopia ID lub Paszport
VCA
Jeśli osoba będzie zatrudniona w Holandii
To numer BSN
KVK nie starsze  niż 2 miesiąc
WKA Verklaring
Ubezpieczenie firmy

Warunki Pracy
Zakwaterowania zapewniamy i staramy aby miało dobre standardy
Zapewniamy transport z miejsca zakwaterowania
DE LUB NL do pracy na budowie

Polska Umowa o pracę pełen etat wynagrodzenie liczone jest od podstawy uzgodnionej stawki - ilość godz jest około 200
Stawka budowlana
NL 13.63 brutto
DE 11.75 euro brutto
Stawka minimalna dla Cieśli, zbrojarza, murarza ,spawacza to 14.98 Brutto w NL
W DE 14.90 euro brutto
ZUS doprowadzony od kwoty zarobionej za granica
Wynagrodzenie do 10 następnego miesiaca
Zaliczki oczywiście w każdym tygodniu
Zjazdy do Polski regularnie w przedziale
5 do 7 tygodni
Uposażenie w odzieży roboczej
Opiekę polskiego koordynatora
Stale zatrudnienie możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres
biuro@logisticservice.eu Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861