Oferty pracy

Kierowców kat C do pracy w Rafinerii w Hamburgu

Dla naszego Niemieckiego klienta w Hamburgu  poszukujemy Kierowców kat C do pracy w Rafinerii

Opis Stanowiska pracy
Kierowanie pojazdem zgodnie z z posiadami uprawnieniami podłączenie rur i szluchów do pojazdów ascenizacyjnych

Wymagania
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Posiadanie w dokumencie prawa jazdy w polu numer 12 wpis kierowcy zawodowego oznaczonego kodem 95
Oferujemy na stanowisku pracy
Zarobki 1900 euro netto do 2. 000 tys euro na pierwszej klasie podatkowej
netto - 173 godzinach miesięcznie możliwość
 nadgodzin płatne dodatkowo
Zarobki na 3 klasie podatkowej od 2000 do 2100 euro netto plus nadgodziny
Zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres biuro@logisticservice.eu
Wszystkie oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej www.logisticservice.eu zakładka ofert
  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861