Oferty pracy

magazyn z zabawkami - Gernsheim DE

Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy mężczyzn do zbierania zamówień w rejonie Gernsheim (Niemcy)

Opis stanowiska

Praca odbywa się na magazynie w różnych działach: sortowanie, pakowanie, zbieranie zamówień, magazynowanie, zwroty i reklamacje, obsługa maszyn, rozładunek, załadunek.
Wymagania

znajomość języka niemieckiego A1 lub B1

Oferujemy
10,36 euro brutto / godzinę. Wypłata jest do 15-go dnia bankowego następnego miesiąca. Możliwe zaliczki, pierwsza jest możliwa po 2-im tygodniu pracy.
- Niemiecka Umowę o pracę
Umowa na pełen etat. Gwarancja 151 godzin miesięcznie. Praca odbywa się od poniedziałku do soboty. Praca w sezonie, w systemie zmianowym 06:30-14:30 oraz 14:30-22:30. Zmiany mogą zostać zmienione, możliwe nocki (od 23:00-06:00).
- Wszystkie świadczenia socialne
Zakwaterowanie i dojazd do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres
biuro@logisticservice.eu Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861