Oferty pracy

Zbieranie zamówień w temperaturze - 24 - Frankfurt nad Menem

Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy meżczyzn do
Pracy w centrum logistycznym Niemczech (okolice Frankfurtu nad Menem)

Obowiązki
zbieranie zamówień, kommisionowanie za pomocą wózków elektrycznych
 pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
 nie wymagane jest doswiadczenie przy komisjonowaniu, przyuczenie na miejscu w jezyku
polskim
 zaswiadczenie o niekaralnosci
 posiadanie konta walutowego
Oferujemy
WYNAGRODZENIE:
1. Dzial mrozonki (hurtownia mrozonek) (monitory) bez jezyka
 Kommisioner:
Stawka godzinowa od 9,50 - 15 €/brutto (System premiowy) dietę za każdy przepracowany dzień, 6€
Netto 
 Praca w dobrze zorganizowanej firmie,
 Stabilne zatrudnienie, nabyćie doświadczenia
 Zapewniamy odplatne zakwaterowanie i dojazd do pracy
 Opieka polsko-jezycznego koordynatora
 Pomoc w dopelnieniu wszelkich formalnosci zwiazanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem
 Pelne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie skladki,
 Mozliwosc ubezpieczenia malzonki/a, dzieci przebywajacych na terenie Polski
 Atrakcyjne wynagrodzenia wyplacane terminowo na konto (15 nastepnego miesiaca)
 Umowa na warunkach niemieckich,pierwsza na 9 miesiecy, opcja dlugoletniego zatrudnienia
1. - Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia
Rodzaj pracy: Pełny etat
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV biuro@logisticservice.eu lub za pomocą strony internetowej www.logisticservice.eu

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861