Oferty pracy

kierowców C+E do pracy w Niemczech bez języka!!!! Dortmud

Poszukujemy kierowców C+E do pracy w Niemczech bez języka!!!!

Kierowca samochodu ciężarowego C+E bez znajomości języka niemieckiego w miejscowości Dortmund

Obowiązki:

Rozładunek przy pomocy elektrycznego paleciaka, załadunek odbywa się bez udziału kierowcy.
Towar: mrożonki

Wymagania:

prawo jazdy C+E

uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)

karta kierowcy

Oferujemy:
Zmiany zaczynamy o takich godzinach: 2:00, 5:00, 10:00, 17:00, 23:00. Czas pracy: około 10 godzin 5 dni w tygodniu
Zmiany rotują co tydzień lub dwa tygodnie. Pracujemy tydzień lub dwa tygodnie na 5:00, później tydzień albo dwa tygodnie na 10:00 albo na
17:00 i tak dalej. Odleglości są bardzo krótkie, do 20 km. Istnieją też bardzo krótkie trasy, po 7-10 km i spowrotem, pokonujemy taki odcinek
nawet do 8 razy na dzień.
- Niemiecka Umowę o pracę
Wynagrodzenie: 1900-2000 Euro netto
Zakwaterowanie zapewnione

Rodzaj pracy: pełen etat / od zaraz

Prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem, mile widziane w języku polskim biuro@logisticservice.eu lub za pomocą strony internetowej www.logisticservice.eu

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861